Hortensje, róże, zioła i świąteczne życzenia.

Witaj dzisiaj chciałam Cię zabrać na spacer dookoła naszej leśnej krainy. A wiesz czemu??? Tak przed świętami Ci zaproponowałam bo po świętach mam niespodziankę. Dlatego najpierw spacer, dotleniony człowiek to jaki człowiek?

Spokojnie ja tam nie poszłam… Sama nie chodzę. Zwłaszcza teraz… Spacery są u nas popołudniami.

A z rana obchód. Lubię hortensje o tej porze. Wyglądają dobrze. Do wiosny będą dekorować rabatę. A gdy spanie śnieg będą przepięknie się prezentowały.

Czy nie wyglądają ślicznie… Szkoda ścinać, pryskać sprejami i dekorować domek gdy w tej postaci są najlepszą ,naturalną dekoracją. Czy jest coś więcej. Tak jest… O tej porze ogród mnie zaskakuje… Jest wytrwały.Kwitną róże i zioła wciąż pachną…

Zioła wciąż są zbierane i suszone. Herbatki są codziennie. Zwłaszcza koperkowa, córcia uwielbia.Zioła zabieramy do domu .

I nie będę przedłużać bo napewno zmarzliście a praca w kuchni już czeka.Przygotowania czas zacząć. Z herbatką ziołową jak najbardziej polecam.

Więc na koniec wpisu pragnę Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia by te święta były pełne zdrowia, miłości, radości, z rodziną, w ciepłym domu przy stole pełnym smakowitości.

Odstaw na bok smutki i problemy, bo nadchodzi magiczny czas.

Ps.W tym roku Choinka u nas na tarasie 🙂

Do usłyszenia.

Pozdrawiam i ściskam Agata.

Facebook Comments

9 Replies to “Hortensje, róże, zioła i świąteczne życzenia.”

 1. Agatko masz przepiękny ogród , jak zaczarowany. W grudniu kwitną róże to ewenement o tej porze roku .Miło spędzać czas w takim pięknym ogrodzie i łączyć przyjemne z pożytecznym.

 2. Agatko, jak zwykle piękny spacer i tyle energii z Twoich słów bije, można się nią zarazić;))
  Dla Ciebie i Twoich bliskich życzę radosnych Świąt pełnych wzruszeń, zdrowia i pomyślności.
  Pozdrawiam.:)

  1. Cieszę się że Ci się spacer podobał. I Dobrze, właśnie trzeba pozytywnie zarażać w tych trudnych zwłaszcza czasach 😉😉😉wszystkiego dobrego kochana i do usłyszenia.

 3. Droga Agatko!
  Przesyłam Tobie i Twojej rodzinie najcieplejsze życzenia bożonarodzeniowe. Mam nadzieję, że te święta będą radosne i przepełnione spokojem.
  Serdecznie pozdrawiam:)

 4. Ogród wygląda magicznie, choinka też:)
  Tobie Agatko i Twoim bliskim życzę spokojnych, zdrowych i bardzo pięknych Świąt!
  Cieplutko pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *